Ubezpieczenie floty pojazdów

Twoja firma ma co najmniej 5 pojazdów?
Możesz zaoszczędzić nawet od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych.

01

Pomożemy Ci i zadbamy zarówno o Twój czas jak i o pieniądze.

02

Zdejmiemy z Twoich barków odczuwalny ciężar likwidacji szkód.

03

Sprawdzimy jakie są możliwości na dodatkowe oszczędności dla Twojej firmy.

04

Ty zdecydujesz na co przeznaczysz dodatkowe uzyskane dzięki nam pieniądze.

Dlaczego ponad 850 firm nam zaufało?

 • Stawiamy na długoterminowe i bardzo dobre relacje z Klientami
 • Jesteśmy na rynku od ponad 20 lat
 • Zawsze reprezentujemy interesy Klienta

flota-big

Skontaktuj się z nami i bezpłatnie sprawdź w jaki sposób możemy Ci pomóc. Obniż koszty przeznaczane na ubezpieczenie floty pojazdów firmowych

howard_842865024_high

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu.

CE Brokers

biuro@cebrokers.pl

tel. +48 536 03 00 03

Podaj swoje dane, oddzwonimy:

  Administratorem Twoich danych osobowych jest CE Brokers.

  Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych.
  Administratorem Twoich danych osobowych jest CE Brokers Arkadiusz Całka ul. Łużycka 21, 51-111 Wrocław wpisany do rejestru przedsiębiorców CEIDG posiadający nr NIP 8951263068, REGON 930880099. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit. b RODO, w zakresie organizacji konsultacji oraz art 6 ust. 1 lit. f RODO w zakresie marketingu bezpośredniego naszych usług. Odbiorcami Twoich danych będą podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu CE Brokers Arkadiusz Całka, o ile jest to niezbędne w celu świadczenia na jej rzecz usług i wyłącznie w odpowiadającym temu celowi zakresie. Dane osobowe posiadane przez nas przetwarzane będą przez okres: a) w przypadku przetwarzania danych dla realizacji naszych uzasadnionych interesów – do czasu istnienia tego uzasadnionego interesu; b) w przypadku przetwarzania danych w celu realizacji umowy (udostępnienia e-booka lub udostępnianie innych treści edukacyjnych) – do momentu jej zakończenia oraz przez okres konieczny dla zabezpieczenia ew. roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale ich niepodanie uniemożliwia przeprowadzenie rozmowy telefonicznej lub kontaktu za pośrednictwem e-mail. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania oraz prawo do przeniesienia danych. Przysługuje Ci również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twoich praw związanych z prywatnością, zawsze możesz napisać e-maila do naszego Inspektora Ochrony Danych na adres: m.gajec@cebrokers.pl

  Jak wygląda proces współpracy?

  Zapoznaj się z poniższą listą, aby sprawdzić w jaki sposób może przebiegać nasza współpraca.

  W ten sposób zmniejszyliśmy wydatki naszego Klienta na utrzymanie floty pojazdów o kilkadziesiąt procent.

  1. Spotkanie

  Na tym etapie przedstawiamy warunki współpracy. Podpisujemy list brokerski oraz pomagamy zebrać niezbędną dokumentację.

  2. Analiza

  Drugim krokiem jest sprawdzenie stanu faktycznego. W tym celu dedykowany ekspert biegły w danym sektorze rynku weryfikuje dokumentację. Następnie kierujemy zapytanie w imieniu Klienta do wybranych Ubezpieczycieli, które najbardziej odpowiadają potrzebom i możliwościom Klienta.

  3. Propozycja

  Analizujemy otrzymane oferty. Ponieważ reprezentujemy w pierwszej kolejności Klienta przystępujemy do negocjacji wysokości składek oraz zakresu ochrony.

  4. Rekomendacja

  Przygotowujemy przejrzystą propozycję dla Klienta. Nie tracimy czasu naszych Klientów i nie przesyłamy im propozycji, których wcześniej nie będziemy negocjować. Umawiamy się na kontakt telefoniczny lub osobisty i rekomendujemy wybór najlepszego aktualnie dostępnego rozwiązania.

  5. Akceptacja

  Klient akceptuje wybór najkorzystniejszej oferty. Reprezentujemy Klienta i ustalamy szczegółowy zakres ubezpieczenia.

  6. Umowa

  Podpisujemy umowę w siedzibie Klienta.

  7. Obsługa

  Monitorujemy czas trwania polisy. To my z wyprzedzeniem kontaktujemy się z Klientem. To my jesteśmy odpowiedzialni za terminowość i pełną obsługę w trakcie trwania ochrony.

  8. Pomoc

  Chronimy interesy naszych Klientów. Pomagamy w likwidacji szkód. Nasi Klienci mogą na nas liczyć nawet w najbardziej wymagających sytuacjach.

  9. Stała obsługa

  Na życzenie Klienta monitorujemy rynek i informujemy w ustalonej częstotliwości o możliwościach jakie się pojawiły. Zarówno w biznesie jak i w życiu interesują nas tylko długie dystanse. Dlatego do każdego z Klientów podchodzimy w taki sposób w jaki sami chcielibyśmy, aby traktowali nas nasi znajomi.

  Zadzwoń do nas lub umów się na krótką 7 minutową rozmowę telefoniczną i sprawdź w jaki sposób możemy Ci pomóc.

  Nasi Partnerzy:

  Copyright © 2018 CE Brokers        536 03 00 03 biuro@cebrokers.pl | Łużycka 21, Wrocław