Gwarancje ubezpieczeniowe

Startujesz w kontraktach?
Zabezpieczasz gotówką kontrakty?

Pomożemy Ci zamienić gotówkę na Gwarancję Ubezpieczeniową.

01

Gwarancje zapłaty
wadium

02

Gwarancje należytego wykonania kontraktu

03

Gwarancje usunięcia
wad i usterek

04

Negocjujemy treść
gwarancji

Dlaczego ponad 700 firm nam zaufało?

  • Stawiamy na długoterminowe i bardzo dobre relacje z Klientami
  • Jesteśmy na rynku od ponad 18 lat
  • Zawsze reprezentujemy interesy Klienta

pieniadze

Skontaktuj się z nami i sprawdź w jaki sposób możemy pomóc Ci w uzyskaniu gwarancji ubezpieczeniowej

howard_842865024_high

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu.

CE Brokers

biuro@cebrokers.pl

tel. +48 536 03 00 03

Podaj swoje dane, oddzwonimy:

Administratorem Twoich danych osobowych jest CE Brokers.

Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych.
Administratorem Twoich danych osobowych jest CE Brokers Arkadiusz Całka ul. Łużycka 21, 51-111 Wrocław wpisany do rejestru przedsiębiorców CEIDG posiadający nr NIP 8951263068, REGON 930880099. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit. b RODO, w zakresie organizacji konsultacji oraz art 6 ust. 1 lit. f RODO w zakresie marketingu bezpośredniego naszych usług. Odbiorcami Twoich danych będą podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu CE Brokers Arkadiusz Całka, o ile jest to niezbędne w celu świadczenia na jej rzecz usług i wyłącznie w odpowiadającym temu celowi zakresie. Dane osobowe posiadane przez nas przetwarzane będą przez okres: a) w przypadku przetwarzania danych dla realizacji naszych uzasadnionych interesów – do czasu istnienia tego uzasadnionego interesu; b) w przypadku przetwarzania danych w celu realizacji umowy (udostępnienia e-booka lub udostępnianie innych treści edukacyjnych) – do momentu jej zakończenia oraz przez okres konieczny dla zabezpieczenia ew. roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale ich niepodanie uniemożliwia przeprowadzenie rozmowy telefonicznej lub kontaktu za pośrednictwem e-mail. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania oraz prawo do przeniesienia danych. Przysługuje Ci również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twoich praw związanych z prywatnością, zawsze możesz napisać e-maila do naszego Inspektora Ochrony Danych na adres: m.gajec@cebrokers.pl

Jak wygląda proces współpracy?

Zapoznaj się z poniższą listą, aby sprawdzić w jaki sposób może przebiegać nasza współpraca.

W ten sposób m.in. wynegocjowaliśmy dla jednego z naszych Klientów bardzo niski koszt gwarancji z kosztem miesięczny 0,06%. Klient dzięki temu uwolnił kapitał w wysokości 1.500.000,00 zł, który mógł przeznaczyć na dalsze inwestycje lub zabezpieczenie płynności finansowej.

1. Spotkanie

Na tym etapie przedstawiamy warunki współpracy. Podpisujemy list brokerski oraz pomagamy zebrać niezbędną dokumentację.

2. Analiza

Drugim krokiem jest sprawdzenie stanu faktycznego. W tym celu dedykowany ekspert biegły w danym sektorze rynku weryfikuje dokumentację oraz kieruje zapytanie w imieniu Klienta do wybranych podmiotów, które najbardziej będą odpowiadały potrzebom i możliwościom Klienta.

3. Propozycja

Analizujemy otrzymane oferty. Ponieważ reprezentujemy w pierwszej kolejności Klienta przystępujemy do negocjacji zakresu gwarancji oraz wysokości stawek. W wyniku czego ustalamy wysokość przyznanych limitów.

4. Rekomendacja

Przygotowujemy przejrzystą propozycję dla Klienta. Nie tracimy czasu naszych Klientów i nie przesyłamy im propozycji, których wcześniej nie będziemy negocjować. Umawiamy się na kontakt telefoniczny lub osobisty i rekomendujemy wybór najlepszego aktualnie dostępnego rozwiązania.

5. Akceptacja

Klient akceptuje wybór najkorzystniejszej oferty. Reprezentujemy Klienta i ustalamy szczegółowy zakres gwarancji.

6. Limit

Podpisujemy umowę o wysokość przyznanego limitu gwarancji w siedzibie Klienta.

7. Obsługa

Kolejny raz negocjujemy w imieniu Klienta zakres treści poszczególnych zapisów z Towarzystwem Ubezpieczeniowym. Robiliśmy to już kilka tysięcy razy, dlatego dokładnie wiemy na co zwracać uwagę.

8. Dostarczenie

Dostarczamy dokumenty bezpośrednio do Klienta lub Beneficjenta gwarancji.

9. Stała obsługa

Na życzenie Klienta monitorujemy rynek i informujemy w zależności od ustalonej częstotliwości o możliwościach jakie pojawiły się na rynku. Zarówno w biznesie jak i w życiu interesują nas tylko długie dystanse. Dlatego do każdego z Klientów podchodzimy w taki sposób w jaki sami chcielibyśmy, aby traktowali nas nasi znajomi.

Zadzwoń do nas lub umów się na krótką 7 minutową rozmowę telefoniczną i sprawdź w jaki sposób możemy Ci pomóc.

Nasi Partnerzy:

Copyright © 2018 CE Brokers        536 03 00 03 biuro@cebrokers.pl | Łużycka 21, Wrocław