Kompleksowe ubezpieczenia firm

.

Nieruchomości, maszyny, stany magazynowe

Wszystko co potrzebuje Twoja firma

Prowadzisz lub zarządzasz firmą?

Ubezpieczania firm to podstawowe narzędzia ochrony majątku firmowego.

Z nami możesz zaoszczędzić od kilku do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych.

01

Pomagamy dobrać najlepsze  ubezpieczenia dla firm.

02

Dobieramy aktualnie najkorzystniejsze warunki umów.

03

Sprawdzimy jakie są możliwości na dodatkowe oszczędności dla Twojej firmy.

04

Zabezpieczamy życie i mienie właścicieli firm oraz osób zarządzających przedsiębiorstwami.

Dlaczego ponad 850 firm nam zaufało?

 • Stawiamy na długoterminowe i bardzo dobre relacje z Klientami
 • Jesteśmy na rynku od ponad 20 lat
 • Zawsze reprezentujemy interesy Klienta
 • Ubezpieczenia firm – z tych usług 96% Klientów korzysta ponownie
 • 30% Klientów trafia do nas dzięki rekomendacji

firma-big

Skontaktuj się z nami. Sprawdź w jaki sposób możemy Ci pomóc zabezpieczyć majątek Twojej firmy. Zadbaj o bezpieczeństwo Twoich pracowników i rodziny

howard_842865024_high

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu.

CE Brokers – ubezpieczenia dla firm

biuro@cebrokers.com.pl

tel. +48 536 03 00 03

Podaj swoje dane, oddzwonimy:

  Administratorem Twoich danych osobowych jest CE Brokers.

  Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych.
  Administratorem Twoich danych osobowych jest CE Brokers Arkadiusz Całka ul. Łużycka 21, 51-111 Wrocław wpisany do rejestru przedsiębiorców CEIDG posiadający nr NIP 8951263068, REGON 930880099. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit. b RODO, w zakresie organizacji konsultacji oraz art 6 ust. 1 lit. f RODO w zakresie marketingu bezpośredniego naszych usług. Odbiorcami Twoich danych będą podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu CE Brokers Arkadiusz Całka, o ile jest to niezbędne w celu świadczenia na jej rzecz usług i wyłącznie w odpowiadającym temu celowi zakresie. Dane osobowe posiadane przez nas przetwarzane będą przez okres: a) w przypadku przetwarzania danych dla realizacji naszych uzasadnionych interesów – do czasu istnienia tego uzasadnionego interesu; b) w przypadku przetwarzania danych w celu realizacji umowy (udostępnienia e-booka lub udostępnianie innych treści edukacyjnych) – do momentu jej zakończenia oraz przez okres konieczny dla zabezpieczenia ew. roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale ich niepodanie uniemożliwia przeprowadzenie rozmowy telefonicznej lub kontaktu za pośrednictwem e-mail. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu względem ich przetwarzania oraz prawo do przeniesienia danych. Przysługuje Ci również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące Twoich praw związanych z prywatnością, zawsze możesz napisać e-maila do naszego Inspektora Ochrony Danych na adres: m.gajec@cebrokers.pl

  Jak wygląda proces współpracy?

  Zapoznaj się z poniższą listą, aby sprawdzić w jaki sposób może przebiegać nasza współpraca.

  Dla jednego z naszych Klientów zmniejszyliśmy wydatki związane z ubezpieczeniem firmy o 26 %.

  To wszystko było wynikiem zaledwie jednego kontaktu telefonicznego i szybkiej rozmowy. Zaraz po kontakcie przystąpiliśmy do weryfikacji aktualnej sytuacji spółki. Następnie sprawdziliśmy wszystkie możliwości jakie daje nam pozycja niezależnego brokera. Efekty naszej pracy były bardzo zadowalające.

  1. Spotkanie

  Na tym etapie przedstawiamy warunki współpracy. Podpisujemy list brokerski oraz pomagamy zebrać niezbędną dokumentację.

  2. Analiza

  Drugim krokiem jest sprawdzenie stanu faktycznego. W tym celu dedykowany ekspert biegły w danym sektorze rynku weryfikuje dokumentację oraz kieruje zapytanie w imieniu Klienta do wybranych podmiotów, które najbardziej będą odpowiadały potrzebom i możliwościom Klienta.

  3. Propozycja

  Analizujemy otrzymane oferty. Ponieważ reprezentujemy w pierwszej kolejności Klienta przystępujemy do negocjacji wysokości składek oraz zakresu ochrony.

  4. Rekomendacja

  Przygotowujemy przejrzystą propozycję dla Klienta. Nie tracimy czasu naszych Klientów i nie przesyłamy im propozycji, których wcześniej nie będziemy negocjować. Umawiamy się na kontakt telefoniczny lub osobisty i rekomendujemy wybór najlepszego aktualnie dostępnego rozwiązania.

  5. Akceptacja

  Klient akceptuje wybór najkorzystniejszej oferty. Reprezentujemy Klienta i ustalamy szczegółowy zakres gwarancji.

  6. Umowa

  Podpisujemy dokumenty w siedzibie Klienta.

  7. Obsługa

  Monitorujemy czas trwania polisy. To my z wyprzedzeniem kontaktujemy się z Klientem. To my jesteśmy odpowiedzialni za terminowość i pełną obsługę w trakcie trwania ochrony.

  8. Pomoc

  Chronimy interesy naszych Klientów. Pomagamy w likwidacji szkód. Nasi Klienci mogą na nas liczyć nawet w najbardziej wymagających sytuacjach.

  9. Stała obsługa

  Na życzenie Klienta monitorujemy rynek i informujemy o nowych możliwościach jakie się pojawiły. Zarówno w biznesie jak i w życiu interesują nas tylko długie dystanse. Dlatego do każdego z Klientów podchodzimy w taki sposób w jaki sami chcielibyśmy być traktowani.

  Zadzwoń do nas lub umów się na krótką 7 minutową rozmowę telefoniczną i sprawdź w jaki sposób możemy Ci pomóc.

  Nasi Partnerzy:

  Copyright © 2018 CE Brokers        536 03 00 03 biuro@cebrokers.pl | Łużycka 21, Wrocław