Kierujemy się prostą zasadą – działalność brokera polega na pracy dla Klientów

  • Nasz zespół liczy 35 osób

  • Jesteśmy 18 lat na rynku

  • Pomogliśmy ponad 700 firmom

  • Obsłużyliśmy ponad 5500 Klientów

teamwork

Nasz zespół
liczy 35 osób

loading

Jesteśmy 18 lat
na rynku

outsourcing

Pomogliśmy ponad
700 firmom

teamwork-3

Obsłużyliśmy ponad
5500 Klientów

  • Arkadiusz Całka
    Arkadiusz Całka
    Prezes Zarządu

    Broker Ubezpieczeniowy
    tel: 509 407 607
    a.calka@cebrokers.com.pl

  • Maciej Gajec
    Maciej Gajec
    Prokurent

    Dyrektor ds. Rozwoju
    tel: 694 05 00 05
    m.gajec@cebrokers.com.pl

  • Joanna Dudzińska
    Joanna Dudzińska
    Dyrektor Oddziału Poznań

    Broker Ubezpieczeniowy
    tel: 601 445 975
    j.dudzińska@cebrokers.com.pl

  • Grzegorz Bilski
    Grzegorz Bilski
    Dyrektor Oddziału Kraków

    Broker Ubezpieczeniowy
    tel: 609 07 88 00
    g.bilski@cebrokers.com.pl

  • Michał Szymczak
    Michał Szymczak
    Dyrektor Oddziału Łódź

    Broker Ubezpieczeniowy
    tel: 609 957 555
    m.szymczak@cebrokers.com.pl

  • Paweł Kulpa
    Paweł Kulpa
    Menedżer ds. klientów kluczowych

    Broker Ubezpieczeniowy
    tel: 727 933 715
    p.kulpa@cebrokers.com.pl

  • Konrad Tomczyk
    Konrad Tomczyk
    Doradca Klienta Biznesowego

    Broker Ubezpieczeniowy
    tel: 509 406 868
    konrad.tomczyk@cebrokers.com.pl

  • Jakub Wasilewski
    Jakub Wasilewski
    Menedżer Zespołu ds. Ubezpieczeń Finansowych

    Broker Ubezpieczeniowy
    tel: 536 03 00 03
    j.wasilewski@cebrokers.com.pl

  • Sławomir Rup
    Sławomir Rup
    Zastępca Menedżera Zespołu ds. Ubezpieczeń Finansowych

    Broker Ubezpieczeniowy tel: 536 03 00 03
    s.rup@cebrokers.com.pl

  • Marlena Wojciulewicz
    Marlena Wojciulewicz
    Starszy Specjalista ds. Ubezpieczeń Finansowych

    Broker Ubezpieczeniowy
    tel: 536 03 00 03
    m.wojciulewicz@cebrokers.com.pl

  • Edyta Bogusz
    Edyta Bogusz
    Specjalista ds. Ubezpieczeń Finansowych

    Broker Ubezpieczeniowy
    tel: 536 03 00 03
    e.bogusz@cebrokers.com.pl

  • Adrian Hanuszkiewicz
    Adrian Hanuszkiewicz
    Specjalista ds. Ubezpieczeń Finansowych

    Broker Ubezpieczeniowy
    tel: 536 03 00 03
    a.hanuszkiewicz@cebrokers.com.pl

  • Wojciech Całka
    Wojciech Całka
    Specjalista ds. Analiz

     

    tel: 536 03 00 03
    w.całka@cebrokers.com.pl

  • Ewelina Kowalczyk
    Ewelina Kowalczyk
    Specjalista ds. Ubezpieczeń Korporacyjnych

    Broker Ubezpieczeniowy
    tel: 536 03 00 03
    e.kowalczyk@cebrokers.com.pl

  • Michalina Michalska
    Michalina Michalska
    Specjalista ds. ubezpieczeń indywidualnych

    e-mail: m.michalska@ceconsultant.com.pl
    kom.: 536 03 00 03

  • Kamil Plichta
    Kamil Plichta
    Specjalista ds. Ubezpieczeń Indywidualnych i Korporacyjnych

    Broker Ubezpieczeniowy
    tel: 536 03 00 03
    k.plichta@ceconsultant.com.pl

  • Magdalena Maleszka
    Magdalena Maleszka
    Młodszy Specjalista ds. Ubezpieczeń Finansowych

    Broker Ubezpieczeniowy
    tel: 536 03 00 03
    m.maleszka@cebrokers.com.pl

  • Michał Bera
    Michał Bera
    Młodszy Specjalista ds. Ubezpieczeń Finansowych

    Broker Ubezpieczeniowy
    tel: 536 03 00 03
    gwarancje@cebrokers.com.pl

  • Andrzej Wółczyński
    Andrzej Wółczyński
    Młodszy Specjalista ds. Ubezpieczeń Finansowych

    Broker Ubezpieczeniowy
    tel: 536 03 00 03
    gwarancje@cebrokers.com.pl

  • Joanna Staciwa
    Joanna Staciwa
    Młodszy Specjalista ds. Ubezpieczeń Finansowych

    Broker Ubezpieczeniowy
    tel: 536 03 00 03
    j.staciwa@cebrokers.com.pl

  • Radek Lisowski
    Radek Lisowski
    Specjalista ds. Ubezpieczeń Finansowych

    Broker Ubezpieczeniowy
    kom: 536 03 00 03
    r.lisowski@cebrokers.com.pl

  • Mateusz Niedziela
    Mateusz Niedziela
    Młodszy Specjalista ds. Ubezpieczeń Finansowych

    Broker Ubezpieczeniowy
    tel: 536 03 00 03
    m.niedziela@cebrokers.com.pl

  • Paweł Ujas
    Paweł Ujas
    Specjalista ds. Logistyki

     

    tel: 601 445 379
    p.ujas@cebrokers.com.pl

  • Iwona Kaczmarek-Murzyniec
    Iwona Kaczmarek-Murzyniec
    Specjalista ds. Rozliczeń

    tel: 536 03 00 03
    i.kaczmarek@cebrokers.com.pl

Nasze projekty

2018_11_12_logo_cebrokers

CE Brokers

Działalność Brokera dedykowana jest dla Klientów.

Dbamy o Państwa interesy dostarczając wyselekcjonowaną propozycję ochrony ubezpieczeniowej dopasowaną każdorazowo do indywidualnych potrzeb.

Realizujemy:

  • gwarancje ubezpieczeniowe
  • ubezpieczenia majątku firmowego

Pracujemy wyłącznie dla Klienta reprezentując jego interesy w każdym Towarzystwie Ubezpieczeniowym

logo_autoccare

AUTOCARE

AUTOCARE – to nasza nowa spółka, którą rozwijamy w ramach CE Brokers.

Specjalizujemy się w pełnej obsłudze firm i klientów indywidualnych dotyczącej posiadanych pojazdów:

  • pełna obsługa serwisowa samochodów
  • auta zastępcze na czas naprawy
  • ubezpieczenia samochodów

Współpracujemy z wyselekcjonowanymi partnerami np.: warsztaty, myjnie, serwisy opon, studia detailingu.

Nie wiesz jaki produkt lub usługa będzie właściwa dla reprezentowanej przez Ciebie firmy?

Skontaktuj się z nami. Podczas krótkiej rozmowy sprawdzimy, czy i w jaki sposób możemy Tobie pomóc:

howard_842865024_high

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu.

CE Brokers

biuro@cebrokers.pl

tel. +48 536 03 00 03

Podaj swoje dane, oddzwonimy:

Administratorem Twoich danych osobowych jest CE Brokers.
Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych

Zadzwoń do nas lub umów się na krótką 7 minutową rozmowę telefoniczną i sprawdź w jaki sposób możemy Ci pomóc.

Nasi Partnerzy:

Copyright © 2018 CE Brokers        536 03 00 03 biuro@cebrokers.pl | Łużycka 21, Wrocław