Kierujemy się prostą zasadą – działalność brokera polega na pracy dla Klientów

  • Nasz zespół liczy 31 osób

  • Jesteśmy 20 lat na rynku

  • Pomogliśmy ponad 700 firmom

  • Obsłużyliśmy ponad 5500 Klientów

teamwork

Nasz zespół
liczy 35 osób

loading

Jesteśmy 18 lat
na rynku

outsourcing

Pomogliśmy ponad
700 firmom

teamwork-3

Obsłużyliśmy ponad
5500 Klientów

  • Arkadiusz Całka
    Arkadiusz Całka
    Prezes Zarządu

    Broker Ubezpieczeniowy

    a.calka@cebrokers.com.pl

  • Maciej Gajec
    Maciej Gajec
    Prokurent

    Dyrektor ds. Rozwoju

    m.gajec@cebrokers.com.pl

  • Joanna Dudzińska
    Joanna Dudzińska
    Członek Zarządu
    Dyrektor Handlowy

    Broker Ubezpieczeniowy
    tel: 601 445 975
    j.dudzinska@cebrokers.com.pl

  • Jakub Wasilewski
    Jakub Wasilewski
    Członek Zarządu
    Menedżer Zespołu ds. Ubezpieczeń Finansowych

    Broker Ubezpieczeniowy
    tel: 536 03 00 03
    j.wasilewski@cebrokers.com.pl

  • Wojciech Całka
    Wojciech Całka
    Członek Zarządu
    Specjalista ds. Analiz

    tel: 536 03 00 03
    w.całka@cebrokers.com.pl

  • Tomasz Sawicki
    Tomasz Sawicki
    Dyrektor Oddziału Olsztyn

    tel: 531 444 543
    t.sawicki@cebrokers.com.pl

  • Katarzyna Giełwanowska
    Katarzyna Giełwanowska
    Doradca Klienta Biznesowego

    Oddział Poznań
    tel: 607 700 832
    k.gielwanowska@cebrokers.com.pl

  • Grzegorz Brocki
    Grzegorz Brocki
    Doradca Klienta Biznesowego

    Oddział Warszawa
    tel: 607 293 070
    g.brocki@cebrokers.com.pl

  • Tomasz Kowalski
    Tomasz Kowalski
    Doradca Klienta Biznesowego

    Broker Ubezpieczeniowy
    tel: 530 016 026

    t.kowalski@cebrokers.com.pl

  • Konrad Tomczyk
    Konrad Tomczyk
    Doradca Klienta Biznesowego

    Broker Ubezpieczeniowy
    tel: 509 406 868
    konrad.tomczyk@cebrokers.com.pl

  • Magdalena Maleszka
    Magdalena Maleszka
    Doradca Klienta Biznesowego

    Broker Ubezpieczeniowy
    tel: 607 700 845
    m.maleszka@cebrokers.com.pl

  • Sławomir Rup
    Sławomir Rup
    Z-ca Menedżera Zespołu ds. Ubezpieczeń Finansowych

    Broker Ubezpieczeniowy
    tel: 536 03 00 03
    s.rup@cebrokers.com.pl

  • Anita Woroniak
    Anita Woroniak
    Lider Zespołu Wadiów
    I

    Broker Ubezpieczeniowy
    tel: 536 03 00 03
    gwarancje@cebrokers.com.pl

  • Marlena Wojciulewicz
    Marlena Wojciulewicz
    Ekspert ds. Ubezpieczeń Finansowych

    Broker Ubezpieczeniowy
    tel: 536 03 00 03
    m.wojciulewicz@cebrokers.com.pl

  • Radosław Lisowski
    Radosław Lisowski
    Specjalista ds. Ubezpieczeń Finansowych

    Broker Ubezpieczeniowy
    kom: 536 03 00 03
    r.lisowski@cebrokers.com.pl

  • Joanna Staciwa
    Joanna Staciwa
    Specjalista ds. Ubezpieczeń Finansowych

    Broker Ubezpieczeniowy
    tel: 536 03 00 03
    j.staciwa@cebrokers.com.pl

  • Mateusz Niedziela
    Mateusz Niedziela
    Specjalista ds. Ubezpieczeń Finansowych

    Broker Ubezpieczeniowy
    tel: 536 03 00 03
    m.niedziela@cebrokers.com.pl

  • Michał Bera
    Michał Bera
    Młodszy Specjalista ds. Ubezpieczeń Finansowych

    Broker Ubezpieczeniowy
    tel: 536 03 00 03
    gwarancje@cebrokers.com.pl

  • Justyna Kordas
    Justyna Kordas
    Młodszy Specjalista ds. Ubezpieczeń Finansowych

    tel: 536 03 00 03
    gwarancje@cebrokers.com.pl

  • Paulina Bera
    Paulina Bera
    Młodszy Specjalista ds. Ubezpieczeń Finansowych

    tel: 536 03 00 03
    gwarancje@cebrokers.com.pl

  • Ewelina Kowalczyk
    Ewelina Kowalczyk
    Lider Zespołu Ubezpieczeń Korporacyjnych

    Broker Ubezpieczeniowy
    tel: 536 03 00 03
    e.kowalczyk@cebrokers.com.pl

  • Paulina Warchałowska
    Paulina Warchałowska
    Specjalista ds. Ubezpieczeń Korporacyjnych

    Broker Ubezpieczeniowy
    tel: 536 03 00 03
    p.warchalowska@cebrokers.com.pl

  • Urszula Ludwiczak
    Urszula Ludwiczak
    Specjalista ds. Ubezpieczeń Korporacyjnych

    Broker Ubezpieczeniowy
    tel: 536 03 00 03
    u.ludwiczak@cebrokers.com.pl

  • Iwona Kaczmarek-Murzyniec
    Iwona Kaczmarek-Murzyniec
    Specjalista ds. Rozliczeń

    tel: 536 03 00 03
    i.kaczmarek@cebrokers.com.pl

  • Paweł Ujas
    Paweł Ujas
    Specjalista ds. Logistyki

    tel: 601 445 379
    p.ujas@cebrokers.com.pl

  • Kamil Oleś
    Kamil Oleś
    Przedstawiciel terenowy woj dolnośląskie
  • Elżbieta Kamińska
    Elżbieta Kamińska
    Przedstawiciel terenowy woj małopolskie
  • Jerzy Woźniak
    Jerzy Woźniak
    Przedstawiciel terenowy woj wielkopolskie

Nasze projekty

2018_11_12_logo_cebrokers

CE Brokers

Działalność Brokera dedykowana jest dla Klientów.

Dbamy o Państwa interesy dostarczając wyselekcjonowaną propozycję ochrony ubezpieczeniowej dopasowaną każdorazowo do indywidualnych potrzeb.

Realizujemy:

  • gwarancje ubezpieczeniowe
  • ubezpieczenia majątku firmowego

Pracujemy wyłącznie dla Klienta reprezentując jego interesy w każdym Towarzystwie Ubezpieczeniowym

logo_autoccare

AUTOCARE

AUTOCARE – to nasza nowa spółka, którą rozwijamy w ramach CE Brokers.

Specjalizujemy się w pełnej obsłudze firm i klientów indywidualnych dotyczącej posiadanych pojazdów:

  • pełna obsługa serwisowa samochodów
  • auta zastępcze na czas naprawy
  • ubezpieczenia samochodów

Współpracujemy z wyselekcjonowanymi partnerami np.: warsztaty, myjnie, serwisy opon, studia detailingu.

Nie wiesz jaki produkt lub usługa będzie właściwa dla reprezentowanej przez Ciebie firmy?

Skontaktuj się z nami. Podczas krótkiej rozmowy sprawdzimy, czy i w jaki sposób możemy Tobie pomóc:

howard_842865024_high

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu.

CE Brokers

biuro@cebrokers.com.pl

tel. +48 536 03 00 03

Podaj swoje dane, oddzwonimy:

    Administratorem Twoich danych osobowych jest CE Brokers.
    Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych

    Zadzwoń do nas lub umów się na krótką 7 minutową rozmowę telefoniczną i sprawdź w jaki sposób możemy Ci pomóc.

    Nasi Partnerzy:

    Copyright © 2018 CE Brokers        536 03 00 03 biuro@cebrokers.pl | Łużycka 21, Wrocław